Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Samael-mastin espanol

Štěňata

Na jaře plánujeme krytí Agony Samael...........

Agony pochází z našeho vrhu A.  Je to úžasně zbarvená,vysoká fena.Nakrytí Agony proběhne krásným psem jménem Dali de la Aljabara  (Grand Prix Slovakia Winner 2011, CACIB, CAC, Junioršampion Lucemburska). Tohoto psa si vybral ke krytí majitel Agony a i případná štěňata budou vychována u něj . Jelikož ale krytí proběhne přes  ChS Samael,dáváme informace na naše stránky.

 

21.5. 2012

V pátek 18.5. proběhlo krytí Agony. Jestli bylo krytí úspěšné budeme vědět přibližne za měsíc. Přejeme Agony a celé její rodině,aby se jim narodila vytoužená štěňata.

V sobotu 21.7. se naší Agony narodila jedna krásná fenka.

 

12.5.2013

Na začátku června očekáváme narození štěňat Anity Samael. Tuto fenu z našeho vrhu A  mají doma naši přátelé,kteří žijí velmi blízko nás a jsme s nimi v neustálém kontaktu. Společně jsme naplánovali toto krytí,protože Anita ve svém věku už si štěnda opravdu zaslouží.  Anita byla vždy domácí mazel a tak bohužel mnoho výstav neabsolvovala,i když na těch málo co byla sklidila úspěch a celé výstavní dění zvládala v pohodě.

Anita je vysoká fena s krásným pohybem (DKK A/A, DLK O/O)  a naprosto perfektní nekonfliktní povahou jak k lidem,tak i k ostatním zvířatům. Jako krycího psa jsme Anitě vybrali nádherného psa Alano Anuler. Alano je krásný,obrovský pes,který vždy sklízel na výstavách obrovský údiv. Zaslouženě je to pes s nepřeberným množstvím výstavních ocenění (www.mastibe.cz). Je rovněž naprosto perfektní povahy a máme obrovskou radost,že toto spojení vyšlo a můžeme se těšit na štěňata. Pevně věříme,že Anita porod a výchovu zvládne a dočkáme se malých španěláků,kteří budou dělat čest a dobré jméno svému plemenu.

Očekáváme štěnda mohutného vzrůstu a bezproblémových povah. Pokud budete mít zájem o další informace,nebo i nezávaznou návštěvu,budeme rádí a neváhejte nás kontaktovat.

 

 

TOPlist